Koppeltoernooi

Cees Vink koppeltoernooi 2018 – Driebanden

Elke zaterdag m.u.v. 3 maart wordt er gespeeld. Aanvang om 13:30.

Eerste ronde (12 poules) gaan alle nummers 1 en 2 van de poule door naar ronde twee.
Tweede ronde (8 poules) de 8 winnaars en 4 beste nummers 2 gaan naar de halve finale.
Halve finale (4 poules) de 4 winnaars en 2 beste nrs 2 gaan naar de finale.
Finale (2 poules) nummers 1 spelen de finale en nummers 2 spelen om de 3e plaats.
FINALE IS OP ZATERDAG 28 APRIL 2018


Prijzen

Eerste:    €200,00
Tweede:  €120,00
Derde:    €80,00
Vierde:   €60,00
Vijfde:    €40,00
Zesde:    €40,00


UITSLAGEN

Ronde 1
10 Februari 2018

Poule 1
1 Frans Visee – Willy Veldpaus
2 Helga Middelkoop van Manen – Dirk Jan Middelkoop
3 John van Beek – Rene Gerritsen

Poule 2
1 Arie Struijk – Jan Willem Geerts
2 Henk van den Brandt – Paul de Bie
3 Erik Jongman – Hennie Heikamp

Poule 3
1 Stef Rebergen – Jelie Bos
2 Marco Hooijmans – Fred van den Broek
3 Derck Weelink – Raymond Gaasbeek

17 Februari 2018

Poule 4
1 Jan Hendriksen – Jan van Tongeren
2 Ap Gerritsen – Wim de Man
3 Aart Prijn – Jan Nijboer

Poule 5
1 Marcel Geerlings – John van Schoonhoven
2 Hein Vossen – Herman van het Hoog
3 Jaap Roseboom – Sjaak Ditewig

Poule 6
1 Henk Biemans – Gert Methorst
2 Bertus Kersten – Wim van de Hoeven
3 Jan de Koning – Gerard Heinen

24 Februari 2018

poule 7
1 Rocco Manupassa – Karel Paturihu
2 Gert Geurts – Andre Elings
3 Ton Stijnman – Wim Scholte

poule 8
1 Elroy de boer – Wendy Bunt- de bie
2 Dennis van de Hater – Frans Penusela
3 Erik Bunt – Eugene stuik

poule 9
1 Jan van de Hater – Johan van de Hater
2 Bart van Eldik – Kees Verwoerd
3 Stefan Dankelman – Jeroen Heinen

10 Maart 2018

poule 10
1 Boudewijn Korenhof – Jan Vink
2 Hans Zweers – Henri Stap
3 Berry Roelofs – Henk van Manen

poule 11
1 Jan van Beek – Tom Spijkhoven
2 John Vink – Aart Homersom
3 Michael van Beek – Jan van de Meent

poule 12
1 Laura van Beek-Frederiks – Joaquin Avila Velasco
2 Roy Haast – Kees van Alfen
3 Michel Quint – Derck Weelink

Ronde 2
17 Maart

poule 13
1 Paul – Henk
2 Henri – Hans   21 punten  96.00 % caramboles (door naar halve finale)
3 Marco – Fred

poule 14
1 Bart – Kees
2 Gert – Andre  20 punten  90.47% caramboles (door naar halve finale)
2 Ap – Wim

24 Maart

poule 15
1 Wendy – Elroy
2 Bertus – Wim  18 punten 80% caramboles
3 Laura – Joaquin

poule 16
1 John – Aart
2 Marcel – John  15 punten 66% caramboles
3 Willy – Frans

31 Maart

poule 17

1 Stef – Jelie
2 Henk – Gert  19 punten 85% caramboles  57 beurten
3 Dennis – Frans

poule 18

1 Jan willem – Arie
2 Rocco – Karel 19 punten 85% caramboles  45 beurten
3 Jan – Johan

7 April

poule 19

1 Dirk jan – Helga
2 Boudewijn – Jan 19 punten 86% caramboles (door naar halve finale)
3 Hein – Herman

poule 20

1 Jan – Tom
2 Roy – Kees 21 punten 95% caramboles (door naar halve finale)
3 Jan – Jan

Halve finale

14 April

poule 21

1 Roy – Kees
2 Arie – Jan willem  21 punten 98.27% caramboles (naar finale)
3 Boudewijn – Jan

poule 22

1 John – Aart
2 Bart – Kees  21 punten 95.23% caramboles
3 Henri – Hans

21 April

poule 23

1 Wendy – Elroy
2 Gert – andre 21 punten 95.23% caramboles ( naar finale, na loting)
3 Helga – Rene

poule 24

1 Jan – tom
2 Henk – Paul 19 punten
3 Stef – Jelie